AUTORÁDIA, DVD » 1 DIN » KENWOOD

autoradio Kenwood KMM-102AY

Akce
autoradio Kenwood KMM-102AY
Autorádio Kenwood KMM-102AY je novinkou roku 2016. Autorádio je vybaveno USB a AUX vstupem na čelním panelu. Vstup USB je 1A a tudíž ho lze použít pro napájení USB zařízení. Přehrávat lze ve formátech MP3/WMA/WAV/AAC/ID3-Tag,... Autorádio je vybaveno sys
Výrobce Kenwood
Kód položky 1101
Cena bez DPH 1 198,35 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 1 450,00 CZK
ks
  • Podrobný popis

Autorádio Kenwood KMM-102AY je novinkou roku 2016. Autorádio je vybaveno USB a AUX vstupem na čelním panelu. Vstup USB je 1A a tudíž ho lze použít pro napájení USB zařízení. Přehrávat lze ve formátech MP3/WMA/WAV/AAC/ID3-Tag,... Autorádio je vybaveno systémem jednoduchého vyhledávání skladeb a interpretů dle názvu. Tuner umožnuje extra rychlé vyhledávání s možností uložení až 24 stanic.
Autorádio má oranžové podsvícení tlačítek a jasně svítícím LCD displejem s 13 segmenty. Výkonný 4 x 50 W MOSFET zesilovač s propracovaným Systemem QEX na širokou úpravu zvuku. Mezi tyto funkce patří např.: nastavení basů, středů a výšek, fukcí Bassbost pro výrazné nabuzení basů a to ve třech úrovních. Přednastavený Equaliser Rokck, Pop, Top 40,... Fukcí Lound která celkově zvýrazní a oživý zvuk ( dva stupně nastavení ). Autorádio lze též přispůsobyt pro daný typ ozvučení a nastavit tak velikost a typ reproduktů. Nastavení zvuku je pro každé médium ( tuner / USB / aux ) individuální. Autorádio je též vybaveno párem RCA výstupů na zesilovač s možností přímého ovládání subwooferu a nastavení frekvence a vybuzení subwooferu. Autorádio má dnímatelný čelní panel a ISO konektor. Díky absenci CD mechaniky je autorádio kratší a bez problémů se vejde i do automobilů s malou montážní hloubkou pro autorádio. Součástí balení je ČESKÝ návod.
Autorádio Kenwood KMM-102AY:
USB a AUX vstup na čelním panelu ( MP3/WMA/WAV/AAC/FLAC ...)
RDS Tuner - 24 předvoleb
výkoný zesilovač 4 x 50 W
1 x RCA výstup na zesilovač s možností přímé regulace subwooferu
system QEX pro úpravu zvuku
Bassboost - funkce pro zvýraznění basů a dynamiky
24 - Bit D / A - Převodníky pro čistý zvuk
EQ - programovatelné přednastavení třípásmového equalizeru
tel - mute výstup pro připojení Hands free sady
oranžové podsvětlení tlačítek
výstup pro orig. koncernové dálkové ovládání z volantu
odnímatelný čelní panel